REKLAMA

„KIM BĘDĘ W PRZYSZŁOŚCI”?

„KIM BĘDĘ W PRZYSZŁOŚCI”?

Policjantka z pruszkowskiej komendy została zaproszona na zajęcia „Kim będę w przyszłości”?, podczas którego rozmawiała z uczestnikami o służbie w Policji. Spotkanie to odbyło się w ramach drugiego tygodnia ferii z Filią nr 5 pruszkowskiej biblioteki.

Policjantka z pruszkowskiej komendy została zaproszona na spotkanie z dziećmi, w ramach drugiego tygodnia ferii  z Filią nr 5 Biblioteki w Pruszkowie. Tematem przewodnim był zawód Policjanta.

Podczas spotkania dzieci dowiedziały się wielu interesujących rzeczy takich jak: na czym polega w Policji, czym zajmują się funkcjonariusze w mundurach i po cywilnemu oraz z jakich pionów składa się formacja. Funkcjonariuszka powiedziała dzieciom również jak zorganizowana jest służba w pruszkowskiej komendzie.

Uczestnicy ferii zadawali dużo pytań związanych ze służbą w Policji oraz dzielili się swoim ciekawymi historiami związanymi z Policją. Podczas zajęć nie zabrakło także informacji o podstawowych zasadach bezpieczeństwa oraz  o tym, w jakich przypadkach należy telefonować pod nr alarmowym 112.

Na koniec wszyscy otrzymali elementy odblaskowe.

Czytaj także